Co wiemy o hotelach: Filoxenia Beach Hotel w Grecji


Na początek mała zagadka pod tytułem „co to jest”? Po pierwsze jest to grecka miejscowość zaliczana do regionu o nazwie Macedonia Środkowa. Po drugie jej wielkość pozwala na wygodne zamieszkiwanie ok. 4000 stałych mieszkańców. Po trzecie jest to miasto to znajduje się nad bezpośrednio nad Morzem Egejskim i stanowi jeden z bardziej znanych kurortów w ramach przynależności do Riwiery Olimpijskiej. No i wreszcie po czwarte, przez ową miejscowość przebiega bezpośrednia trasa kolejowa oraz drogowa, którą pozwala na szybką i wygodną komunikację z Salonikami i Atenami. To tyle jeśli chodzi o podpowiedzi. Rozwiązaniem zagadki jest natomiast Leptokaria, do której każdego roku przybywa wielu turystów. Spora część z nich poszukując noclegu wybiera hotel Filoxenia Beach. Dlaczego? Co takiego ma on do zaoferowania swoim gościom?


Informacje ogólne

Hotel Filoxenia Beach w miejscowości Leptokaria reprezentuje bardzo wysoki standard obsługi oraz noclegów. Również jego położenie można uznać za dogodne – nawet dla bardziej wymagających klientów – gdyż znajduje się on zaledwie o 5 minut drogi pieszo zarówno od centrum miasta, jak i samego Morza Egejskiego. Przyglądając się wnętrzu Hotelu Filoxenia Beach w greckiej Leptokarii można niewątpliwie uznać je za urządzone ze smakiem oraz nowocześnie. Jeśli chodzi o pokoje to obiekt ten dysponuje propozycjami dla podróżujący w 2,3 lub 4 osoby. Do każdego z nich dołączona jest prywatna łazienka oraz aneks kuchenny, gdyż hotel ten oferuje wygodę wypoczynku dzięki pokojom typu studio. Kurort ten posiada również urozmaicenia dla swoich gości, gdyż na jego terenie można skorzystać z menu restauracji, napić się kawy w klimatycznej kawiarni, czy też dostać się na wyższe piętra dzięki działającej tu windzie dla gości. Łącznie z bezprzewodowym i ogólnodostępnym Internetem Wi-Fi oraz bezpłatnym parkingiem hotel ten oferuje jedne z bardziej dogodnych warunków w okolicy – zwłaszcza, że jest to obiekt o wysokim standardzie, który potwierdza również liczba gwiazdek, jakie dotychczas zdobył.


Pozytywne opinie klientów

Z okien hotelu Filoxenia Beach w Leptokarii rozchodzi się przepiękny widok na masyw Olimpu oraz oddaloną od obiektu o 70 m plażę. Nic więc dziwnego, że jest on tak popularny i dobrze oceniany przez gości. W internecie, na największych portalach hotelarskich umożliwiających rezerwację noclegów, osiąga on wyniki pomiędzy 8,5 a 9,1 na 10 punktów, tym samym zaliczając się do kategorii „bardzo dobry” oraz „wspaniały”. Jakość i cena idą tu jak najbardziej w parze, dlatego również wiele profesjonalnie prowadzonych biur podróży wybiera go za bazę noclegową dla swoich klientów, którzy zdecydują się na wycieczkę w ten zakątek świata.


Obiekt i nocleg dla wymagających

Zacznijmy może od tego, że rezerwacja noclegu w hotelu Filoxenia Beach w Leptokarii, to wybór pokojów, w których funkcjonuje klimatyzacja. W połączeniu z warunkami klimatycznymi tego regionu jest to więcej niż świetne rozwiązanie, które niewątpliwie zapewni komfort nawet najbardziej wymagającym z gości. Dodatkowo pokoje są tu profesjonalnie wygłuszone, co jeszcze bardziej podnosi poziom wygody, zwłaszcza że jest to propozycja wybierana bardzo często przez rodziny z dziećmi. W najbliższej okolicy goście mogą korzystać z tarasu słonecznego, ogrodu, a w niektórych przypadkach również balkonu przynależnego do pokoju. Recepcja jest tu całodobowa, można w niech zlecić przechowanie bagażu, a ponadto hotel oferuje możliwość transportu z lotniska. W każdym z pokoi jest także TV.

Potencjał turystyczny

Wspomnieliśmy już, że Leptokaria to miejscowość położona nad Morzem Egejskim, która posiada bezpośrednie połączenie z Salonikami oraz Atenami. Tak stan niewątpliwie jest w stanie podnieść potencjał turystyczny hotelu Filoxenia Beach, jednak to nie wszystkie atuty, które tamtejsi goście mogą docenić podczas pobytu. Oprócz tego obiekt ten oferuje wycieczki fakultatywne dla wypoczywających, jak np. wycieczka do starożytnego teatru w Dion, górskiej wioski Palaios, Panteleimonas, malowniczego Litochoro, rejs na Skopolos, meteory, podróż na wyspę Skiathos, czy też do Ambelaki. Wypoczywający – zarówno dzieci jak i dorośli – będą się tu dobrze bawić, a żwirowo-piaszczysta plaża zapewne stanie się miejscem słodkiego lenistwa, wielu zabaw i wspomnieniem, które będzie można przywoływać z satysfakcją jeszcze przez długie lata.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *